Menu Zamknij

METODY PŁATNOŚCI

Dbamy o to, aby zakupy w sklepie podesttarasowy.pl były dla Państwa całkowicie bezpieczne. W trosce o to, podczas składania zamówienia mają Państwo możliwość wyboru skorzystania z 3 metod płatności.

1. Płatności za pomocą serwisu Przelewy24
Przebieg płatności
Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu Przelewy24, w którym wybiorą Państwo swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.
Ważne: Aby Państwa zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki – poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na podesttarasowy.pl
System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

W ramach obsługi płatności przez Przelewy24 mają Państwo możliwość skorzystania z takich płatności jak BLIK czy Szybkie przelewy bankowe (Santander, iPKO, Alior Bank i inne).

2. Płatne przy odbiorze gotówką (tylko na terenie kraju) InPost
Zakupy w podesttarasowy.pl mogą również zostać opłacone podczas odbioru przesyłki z rąk kuriera. Jeżeli zdecydują się Państwo na tą metodę płatności, przypominamy o możliwości sprawdzenia przesyłki podczas odbioru zamówienia.

3. Wpłata na konto bankowe sklepu podesttarasowy.pl
Trzecią metodą płatności za zamówienie w naszym sklepie jest przelew tradycyjny na konto bankowe. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia, imię i nazwisko lub adres wysyłki w celu umożliwienia identyfikacji zamówienia.
Ważne: Wybór tej metody płatności może wydłużyć realizację zamówienia.